Sözleşmeli ve Garantili Nakliye

Bitlis STAR evden eve nakliyat ekibi olarak, müşterimiz olsanız da olmasanız da muhakkak taşınmadan önce, yükünüzü teslim edeceğiniz firmaya eşyalarınız emanet etmeden önce eşyalarınızı güvence altına almak adına sözleşme yapıp yapmadığını mutlaka sorunuz. Sözleşme yapabilen bir firma, geçek anlamda bu sektörde hizmet eden, yetki belgesi bulunan bir taşımacılık şirketi olduğunu anlayabilirsiniz. Eğer bir firma sözleş yapmak istemiyor ya da sözleşmeden kaçınıyorsa korsan firma olma ihtimali yüksektir. Taşımacılık iş ve işlemleriniz için en önemli noktalardan biri de sözleşme yapmak ve yaptırmaktır. Bu hususta firmamız Bitlis Star nakliyat, Bitlis evden eve nakliyat ve ilçelerimize yaptığımız taşımacılık işlerinizde sizlere sözleşmeli taşınma hizmeti sunmaktadır.

Daha detaylı bilgi almak için ve Nakliye sözleşmesi hakkında öğrenmek istedikleriniz için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

facebook sayfamızı ziyaret edin. twitter sayfamızı ziyaret edin.
Müşteri Hizmetleri
  • Cep +90 532 433 76 29
  • Mail. bilgi@bitlisstarnakliyat.com

Bir aile şirketi olan Bitlis Star Nakliyat, yıllar süren bilgi birikimi ve tecrübesi ile Mersin'den sonra Bitlis'te de hizmetinze girmiştir. Doğu bölgelerimizde evden eve nakliye alanında büyük bir eksikliğin olması, özellikle Bitlis ve diğer doğu illerimizden taşınan müşterilerimizin bu konudan çok şikayetçi olmaları üzerine Star Taşımacılık şirketi olarak Bitlis evden eve nakliyat ve tüm ilçelerimize her türlü taşımacılık konusunda destek olmaya geldik. Parça eşya taşımacılığından askılı tekstil nakliyesine, evden eve taşıma işlerinden ofis nakliyesine varana kadar tüm taşınma işlemlerinde hizmet sunan Bitlis Star Nakliyat, kaliteyi ucuza almanızı sağlayacaktır. %100 Garantili olarak uyguladığımız taşımacılık hizmetimizi tüm nakliye işlemlerinde uygulamaktayız.

Detaylar için bizimle iletişime geçiniz. 0532 433 76 29

Yalnızca ilimiz Bitlis ve çevresi ile sınırlı kalmayan Star Taşımacılık firmamız, Tüm Türkiye'ye nakliye ve asansörlü taşıma alanında hizmet sunmaktadır. Bitlis evden eve nakliyat