Expertiz Hizmetleri

Expertiz, daha çok emlak alım satım işlerinde kullanılıyor olsa da mana anlamı, uzman tarafından alımı / satımı yapılacak olan bir ürünün ya da malın değerinin ne olduğunun belirlenmesi çalışmasıdır. Nakliye hizmetinde expertiz ise, eşyalarınızın kontrol edilmesi ve yükünüzün durumuna göre paketleme, sigorta, garanti, teknik ekip ve araç kullanılması için yapılan bir değerlendirmedir.

Önemli hizmetlerimizden biri olan expertiz sayesinde, müşterilerimiz ile taşınma öncesi ya da taşınma esnasında karşılaşabileceğimiz sorunları minimum seviyeye çekmekteyiz. Müşterilerimizin genel olarak sorun yaşayabileceği konuları expertiz sayesinde belirleyerek taşınma gününde bu problemleri ortadan kaldırıyoruz.  Kısacası, eşyaların özelliğine göre paketleme sistemi, eşyaların alabileceği kapasitede nakliye aracı tahsis edilmesi, yükün kapasitesine göre eleman temini gibi uygulamaları eksiksiz olarak yerine getirdiğimiz takdirde müşterimiz de bu hizmetten eksiksiz olarak faydalanmakta ve memnun kalmaktadır.

Expertiz hizmetini yalnızca şehir içi taşımacılık işlerinde uygulayabilmeteyiz. Detaylı bilgi, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir