Adilcevaz Evden Eve Nakliyat

Bitlis STAR nakliyat ekibi olarak, Adilcevaz ilçemizde de asansörlü taşımacılık ve evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Kullandığımız son model nakliye araçları ve en iyi ekip ve ekipman sayesinde, Bitlis ve Adilcevaz halkına en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz.
Tüm semtlerine kadar ulaştığımız Adilcevaz’da evden eve nakliyat ve taşımacılık ihtiyacı olan her müşterimizin talebine karşılık verebilecek araç ve ekipman kapasitesine sahip bir firmayız.

Star Nakliyat, özverili ve titiz çalışma prensibi ile her müşterisiyle özel olarak Bitlis evden eve nakliyat alanında en güvenli ve ekonomik taşımacılık hizmetini sunmaktadır. Kuruluşunun ilk zamanlarında,tek nakliye aracıyla bu yola adım atan firmamız, yalnızca bulunduğu ile hizmet vermekteydi. Kısa zaman içerisinde verdiği hizmetin kalitesinden dolayı müşterilerinin de beğenisini kazanan firmamız araç filosunu hızla genişleterek şuan 20 adet evden eve nakliye aracı ile yalnızca Bitlis evden eve nakliyat alanında değil, 81 ilimize ve tüm ilçelerimize özel olarak evden eve taşımacılık hizmeti götürmekteyiz.

Star Taşımacılık firmasından Adilcevaz asansörlü nakliyat ve diğer tüm taşımacılık iş ve işlemleriniz için irtibat kurabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir