Parça Eşya Taşımacılığı

Parça eşya nakliyesi, parsiyel taşımacılık olarak da bilinir, komple aracı doldurmayacak olan bir kaç parça yükünüzün şehir içinde ya da şehirler arası olarak taşınmasıdır. Biraz daha detaylı bilgi verecek olursak, bir öğrencinin koltuk, yatak, halı, masa gibi birkaç parça eşyası ya da hediye olarak başka bir ile göndermek istediğiniz buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi gibi bir kaç adet beyaz eşya. Bitlis Star Nakliyat, komple taşımacılık işleminde uyguladığı sistemin aynısını en küçük eşyanız içinde uygulamaktadır.

Parça eşya nakliyesi hizmetimizden yararlanmak isterseniz yada detaylı bilgi almak isterseniz bizimle iletişim kurmanız yeterli olacaktır.

facebook sayfamızı ziyaret edin. twitter sayfamızı ziyaret edin.
Müşteri Hizmetleri
  • Cep +90 532 433 76 29
  • Mail. bilgi@bitlisstarnakliyat.com

Bir aile şirketi olan Bitlis Star Nakliyat, yıllar süren bilgi birikimi ve tecrübesi ile Mersin'den sonra Bitlis'te de hizmetinze girmiştir. Doğu bölgelerimizde evden eve nakliye alanında büyük bir eksikliğin olması, özellikle Bitlis ve diğer doğu illerimizden taşınan müşterilerimizin bu konudan çok şikayetçi olmaları üzerine Star Taşımacılık şirketi olarak Bitlis evden eve nakliyat ve tüm ilçelerimize her türlü taşımacılık konusunda destek olmaya geldik. Parça eşya taşımacılığından askılı tekstil nakliyesine, evden eve taşıma işlerinden ofis nakliyesine varana kadar tüm taşınma işlemlerinde hizmet sunan Bitlis Star Nakliyat, kaliteyi ucuza almanızı sağlayacaktır. %100 Garantili olarak uyguladığımız taşımacılık hizmetimizi tüm nakliye işlemlerinde uygulamaktayız.

Detaylar için bizimle iletişime geçiniz. 0532 433 76 29

Yalnızca ilimiz Bitlis ve çevresi ile sınırlı kalmayan Star Taşımacılık firmamız, Tüm Türkiye'ye nakliye ve asansörlü taşıma alanında hizmet sunmaktadır. Bitlis evden eve nakliyat