İş Yeri, Ofis ve Büro Nakliyesi

Son zamanlarda ofis ve büro taşımacılık işlemleri, teknolojik gereklilikler çevresinde şekil alan, yenilikçi bir anlayış üzerine kurulmaktadır. Gelişen teknolojiyi kullanarak hizmet kalitesini sürekli ileriye taşıyan şirketler, sermayesini de teslim edebileceği güvenli ve kaliteli taşımacılık hizmeti sunan firmaları tercih etmektedirler.

Bitlis Star Nakliyat ekibi olarak bizler de, tüketicinin beklentilerini karşılayabilmek için, Avrupa standartlarında uyguladığımız paketleme ve ambalajlama sayesinde ofis ve iş yeri taşıma sistemi geliştirdik. Firmamıza özel olarak uyguladığımız bu standartlar içerisinde özen ve titizlik gösterilerek gerçekleştirilen taşımacılık sistemimizle, %100 garantili ve güvenli bir taşıma gerçekleştirmekteyiz.

Ofisinizi ya da iş yerinizi komple ya da parsiyel (parça) olarak taşıtmak isterseniz, firmamızın bu işlemler için uygulayacağı adımlar ve fiyat politikası ile ilgili bilgi için bizi arayabilirsiniz.

facebook sayfamızı ziyaret edin. twitter sayfamızı ziyaret edin.
Müşteri Hizmetleri
  • Cep +90 532 433 76 29
  • Mail. bilgi@bitlisstarnakliyat.com

Bir aile şirketi olan Bitlis Star Nakliyat, yıllar süren bilgi birikimi ve tecrübesi ile Mersin'den sonra Bitlis'te de hizmetinze girmiştir. Doğu bölgelerimizde evden eve nakliye alanında büyük bir eksikliğin olması, özellikle Bitlis ve diğer doğu illerimizden taşınan müşterilerimizin bu konudan çok şikayetçi olmaları üzerine Star Taşımacılık şirketi olarak Bitlis evden eve nakliyat ve tüm ilçelerimize her türlü taşımacılık konusunda destek olmaya geldik. Parça eşya taşımacılığından askılı tekstil nakliyesine, evden eve taşıma işlerinden ofis nakliyesine varana kadar tüm taşınma işlemlerinde hizmet sunan Bitlis Star Nakliyat, kaliteyi ucuza almanızı sağlayacaktır. %100 Garantili olarak uyguladığımız taşımacılık hizmetimizi tüm nakliye işlemlerinde uygulamaktayız.

Detaylar için bizimle iletişime geçiniz. 0532 433 76 29

Yalnızca ilimiz Bitlis ve çevresi ile sınırlı kalmayan Star Taşımacılık firmamız, Tüm Türkiye'ye nakliye ve asansörlü taşıma alanında hizmet sunmaktadır. Bitlis evden eve nakliyat