Adilcevaz Evden Eve Nakliyat

Bitlis STAR nakliyat ekibi olarak, Adilcevaz ilçemizde de asansörlü taşımacılık ve evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Kullandığımız son model nakliye araçları ve en iyi ekip ve ekipman sayesinde, Bitlis ve Adilcevaz halkına en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz.
Tüm semtlerine kadar ulaştığımız Adilcevaz’da evden eve nakliyat ve taşımacılık ihtiyacı olan her müşterimizin talebine karşılık verebilecek araç ve ekipman kapasitesine sahip bir firmayız.

Star Nakliyat, özverili ve titiz çalışma prensibi ile her müşterisiyle özel olarak Bitlis evden eve nakliyat alanında en güvenli ve ekonomik taşımacılık hizmetini sunmaktadır. Kuruluşunun ilk zamanlarında,tek nakliye aracıyla bu yola adım atan firmamız, yalnızca bulunduğu ile hizmet vermekteydi. Kısa zaman içerisinde verdiği hizmetin kalitesinden dolayı müşterilerinin de beğenisini kazanan firmamız araç filosunu hızla genişleterek şuan 20 adet evden eve nakliye aracı ile yalnızca Bitlis evden eve nakliyat alanında değil, 81 ilimize ve tüm ilçelerimize özel olarak evden eve taşımacılık hizmeti götürmekteyiz.

Star Taşımacılık firmasından Adilcevaz asansörlü nakliyat ve diğer tüm taşımacılık iş ve işlemleriniz için irtibat kurabilirsiniz.

facebook sayfamızı ziyaret edin. twitter sayfamızı ziyaret edin.
Müşteri Hizmetleri
  • Cep +90 532 433 76 29
  • Mail. bilgi@bitlisstarnakliyat.com

Bir aile şirketi olan Bitlis Star Nakliyat, yıllar süren bilgi birikimi ve tecrübesi ile Mersin'den sonra Bitlis'te de hizmetinze girmiştir. Doğu bölgelerimizde evden eve nakliye alanında büyük bir eksikliğin olması, özellikle Bitlis ve diğer doğu illerimizden taşınan müşterilerimizin bu konudan çok şikayetçi olmaları üzerine Star Taşımacılık şirketi olarak Bitlis evden eve nakliyat ve tüm ilçelerimize her türlü taşımacılık konusunda destek olmaya geldik. Parça eşya taşımacılığından askılı tekstil nakliyesine, evden eve taşıma işlerinden ofis nakliyesine varana kadar tüm taşınma işlemlerinde hizmet sunan Bitlis Star Nakliyat, kaliteyi ucuza almanızı sağlayacaktır. %100 Garantili olarak uyguladığımız taşımacılık hizmetimizi tüm nakliye işlemlerinde uygulamaktayız.

Detaylar için bizimle iletişime geçiniz. 0532 433 76 29

Yalnızca ilimiz Bitlis ve çevresi ile sınırlı kalmayan Star Taşımacılık firmamız, Tüm Türkiye'ye nakliye ve asansörlü taşıma alanında hizmet sunmaktadır. Bitlis evden eve nakliyat