Araçlarımız

Yalnızca Bitlis evden eve nakliyat alanında değil, Tatvan başta olmak üzere tüm ilçelerimize de aynı hizmeti sunuyoruz. Bitlis Star taşımacılık firması olarak, Türkiye’nin evden eve nakliye sektöründe en iyisi olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz. Star Taşımacılık, her müşterisinin taşımacılık isteğine zamanında ve kusursuz karşılık verebilecek araç kapasitesine sahiptir.

Aynı anda 2 ayrı ev taşıma kapasitesine sahip olan araçlarla sorunsuz ve garantili nakliye hizmeti bizde. 10 metre uzunluğunda 6 farklı nakliye aracımız ile Türkiye’de nakliye alanında en geniş sermayeye sahip olan firmamız ile taşınmanız, bizim için onurdur. Son model araçlarımızla, evden eve nakliye için özel olarak tasarlanmış, iç yapısı eşyaların zarar görmeyeceği şekilde hazırlanış evden eve taşıma araçlarımız haftanın 7 gün 24 saati sizlere hizmet vermek için hazır durumdadır.

Detaylar için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

facebook sayfamızı ziyaret edin. twitter sayfamızı ziyaret edin.
Müşteri Hizmetleri
  • Cep +90 532 433 76 29
  • Mail. bilgi@bitlisstarnakliyat.com

Bir aile şirketi olan Bitlis Star Nakliyat, yıllar süren bilgi birikimi ve tecrübesi ile Mersin'den sonra Bitlis'te de hizmetinze girmiştir. Doğu bölgelerimizde evden eve nakliye alanında büyük bir eksikliğin olması, özellikle Bitlis ve diğer doğu illerimizden taşınan müşterilerimizin bu konudan çok şikayetçi olmaları üzerine Star Taşımacılık şirketi olarak Bitlis evden eve nakliyat ve tüm ilçelerimize her türlü taşımacılık konusunda destek olmaya geldik. Parça eşya taşımacılığından askılı tekstil nakliyesine, evden eve taşıma işlerinden ofis nakliyesine varana kadar tüm taşınma işlemlerinde hizmet sunan Bitlis Star Nakliyat, kaliteyi ucuza almanızı sağlayacaktır. %100 Garantili olarak uyguladığımız taşımacılık hizmetimizi tüm nakliye işlemlerinde uygulamaktayız.

Detaylar için bizimle iletişime geçiniz. 0532 433 76 29

Yalnızca ilimiz Bitlis ve çevresi ile sınırlı kalmayan Star Taşımacılık firmamız, Tüm Türkiye'ye nakliye ve asansörlü taşıma alanında hizmet sunmaktadır. Bitlis evden eve nakliyat