Nakliye Hizmetlerimiz
Nakliye
Hizmetlerimiz
Faaliyet Alanlarımız
Faaliyet
Alanlarımız
Garantili Taşımacılık
Garantili
Taşımacılık
Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü Taşımacılık

Bitlis Star Asansörlü Taşımacılık ekibi olarak, siz değerli müşterilerimiz için uygun şartlar olduğu takdirde yük asansörümüzü kuruyoruz.
Paketleme ve Ambalajlama

Paketleme ve Ambalajlama

Nakliye konusunda müşterilerimizin en çok dikkat ettiği, daha doğrusu, genel olarak hemen her firmanın müşterisi ile sorun yaşadığı tek nokta paketlemedir. 
Büro, Ofis ve İş Yeri Taşımacılığı

Ofis, Büro ve İş Yeri Nakliyesi

Bitlis Star asansörlü evden eve nakliyat ekibi olarak, taşımacılık alanına dahil olan tüm iş ve işlemlerinizde sizlere yardımcı olmaktayız.
Parça Eşya Taşımacılığı

Parça Eşya Taşımacılığı

Bitlis Evden Eve Nakliyat ekibi olarak, birkaç parça eşyanız içinde bizden hizmet alabilirsiniz. Söz gelişi; bir buzdolabı, 2 parça koltuk ve bir televizyonunuzu...
Expertiz Hizmetleri

Expertiz Hizmetleri

Eşyalarınızı yerinde görüp, araç, ekipman, eleman temin etme işlemidir expertiz hizmeti. Aynı zamanda en uygun fiyat ve en sağlıklı taşımacılık için...
Sözleşmeli ve Garantili Nakliye

Sözleşmeli ve Garantili Nakliye

Tüm müşterilerimizle ve hemen her işimizde sözleşme yapmaktayız. Sözleşmeli nakliye, gerek firmamızı gerekse müşterimizi garanti altına almak için uygu...

Bitlis Evden Eve Nakliyat, Bizi Tanıyın.

1997 yılından beri Mersin’de Star evden eve nakliye adıyla hizmet veren firmamız, günümüze kadar taşımacılık sektöründe müşterilerine aralıksız olarak destek vermiş, gerek şehir içi gerekse şehirler arası nakliye iş ve işlemlerinde hizmet sunmuştur.
Firmamız, Mersin’de ilk ve tek hatta Türkiye’de çok az sayıda firmada bulunan 25. kata kadar ulaşabilen asansörlü taşımacılık sistemi ile hizmette kusur tanımaz hale gelmiştir.
Kısa zamanda hızlı ve emin adımlarla ilerleyen kuruluşumuz, Bitlis ve çevresinde de evden eve nakliye alanında ihtiyaç olduğunun bilincinde olarak, Doğu Anadolu Bölgemize daha kolay hizmet verebilmemiz için Bitlis Star Nakliyat adıyla yeni bir şube kurmuştur. Taşımacılık alanında hizmet kalitesini daima üst düzeyde tutmayı başaran firmamız, Bitlis evden eve nakliyat ve tüm ilçelerine taşımacılık konusunda donanımlı araçları, yük asansörü ve tecrübeli ekibi ile hazır durumdadır.
Adilcevaz Evden Eve Nakliyat

Adilcevaz Evden Eve Nakliyat

Bitlis STAR nakliyat ekibi olarak, Adilcevaz ilçemizde de asansörlü taşımacılık ve evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Kullandığımız son model nakliye araçları ve en iyi ekip ve ekipman sayesinde, Bitlis ve Adilcevaz halkına en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz. 
Tüm semtlerine kadar ulaştığımız Adilcevaz’da evden eve nakliyat ve taşımacılık ihtiyacı olan her müşterimizin talebine karşılık verebilecek araç ve ekipman kapasitesine sahip bir firmayız. Star Taşımacılık olarak, Adilcevaz asansörlü nakliyat ve diğer tüm taşımacılık iş ve işlemleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.
Ahlat Evden Eve Taşımacılık

Ahlat Evden Eve Taşımacılık

Merkezi Bitlis'te olan Star Nakliyat firmamızın, Ahlat evden eve taşımacılık ve asansörlü nakliye alanında ihtiyaç sahibi olan tüm müşterilerine anında cevap verebilecek ekip ve araç kapasitesine sahip olması, Ahlat ilçemizde bulunan tüm müşterilerimize kesintisiz evden ev nakliye hizmeti verebileceğimiz anlamına gelmektedir. Dilerseniz şehir içi, dilerseniz parça yük taşımacılığı, nakliye alanına giren tüm iş ve işlemleriniz için firmamızı arayabilirsiniz. Ahlat evden eve nakliyat konusunda uzman çalışanlarımız ve 5+1 ev kapasiteli nakliye araçlarımız hizmetinizde.
Güroymak Evden Eve Nakliye

Güroymak Evden Eve Nakliye

Taşınma her zaman insanları huzursuz eden ve gözünü korkutan bir iş olmuştur. Eşyaların toplanıp paketlenmesi, kolilenip taşınması oldukça zahmetli bir hal almaktadır. Fakat Star Asansörlü Taşımacılıkekibi, Güroymak evden eve nakliyat konusunda sizlere en uygun fiyat ve garantili hizmet sunmaktadır. 
Firmamıza bir telefonla ulaşmanızın ardından evinize gelen expertiz ile eşyalarınız belirlenmekte ve en iyi şekilde sigorta işlemi uygulanmaktadır. Güroymak evden eve nakliye işlerinizde rahatlıkla bizi tercih edebilirsiniz.
Hizan Evden Eve Nakliyat

Hizan Evden Eve Nakliyat

Bitlis Star Taşımacılık, Hizan evden eve nakliyat talebinde bulunan müşterilerine fiyat vermeden önce expertiz hizmeti sağlamaktadır. Bu da bizim işine ne kadar özen gösteren, müşteri memnuniyetini ön planda tutan garantili iş yapan bir firma olduğumuzun bir kanıtıdır. 
Hizan Evden Eve Taşımacılık, imzaladığı sözleşme ile de müşterilerinin haklarını güvence altına almaktadır ve aynı zamanda taşınması gereken eşyaları ebadına ve kırılganlıklarına göre en uygun şekilde paketlemektedir. Bitlis Vangölü Nakliyat olarak, Bitlis ve tüm ilçelerine kesintisiz hizmet sunuyoruz.
Mutki Evden Eve Nakliyat

Mutki Evden Eve Nakliyat

Star Taşımacılık, Mutki Evden Eve Nakliyat konusunda uzman ve eğitimli kadrosu, geniş paketleme materyalleri ve yeterli teknik donanımı ile en iyi hizmeti en uygun fiyata sunan firmadır. Mutki evden ve nakliye iş ve işlemleriniz için firmamızın ayrıcalıklarından sizler de faydalanın. Son model araçlar ve kaliteli paketleme sistemimizle eşyalarınız bizimle güvence altındadır. Ayrıca eşyalarınızın demonte ve monte işlemleri de en iyi şekilde ve işinde uzman personelimiz tarafından gerçekleştirmektedir.
Tatvan Evden Eve Nakliyat

Tatvan Evden Eve Nakliyat

Tatvan asansörlü nakliyat sektöründe, 1997 yılından günümüze kadar hizmet veren Bitlis Star Asansörlü Nakliyat, son birkaç yıldır modern asansörler kullanan öncü firmaların başında gelmektedir. Firma hassasiyetimiz kapsamında, müşterimiz olmanıza gerek duymadan iş yerimizi ziyaret edebilirsiniz. Böylece hem bir çayımızı içebilir, hem de firmamız hakkında bilgi alabilirsiniz. Tatvan'ın her yerine hizmet götüren firmamız, Bitlis ve diğer ilçelerine de asansörlü taşıma hizmeti vermektedir. Evinizi, iş yerinizi, dükkan ve fabrika eşyalarınızı, parça eşyalarınızı, ülkenin istediğiniz noktasından alıp istediğiniz noktasına ulaştırmaktayız.
facebook sayfamızı ziyaret edin. twitter sayfamızı ziyaret edin.
Müşteri Hizmetleri
  • Cep +90 532 433 76 29
  • Mail. bilgi@bitlisstarnakliyat.com

Bir aile şirketi olan Bitlis Star Nakliyat, yıllar süren bilgi birikimi ve tecrübesi ile Mersin'den sonra Bitlis'te de hizmetinze girmiştir. Doğu bölgelerimizde evden eve nakliye alanında büyük bir eksikliğin olması, özellikle Bitlis ve diğer doğu illerimizden taşınan müşterilerimizin bu konudan çok şikayetçi olmaları üzerine Star Taşımacılık şirketi olarak Bitlis evden eve nakliyat ve tüm ilçelerimize her türlü taşımacılık konusunda destek olmaya geldik. Parça eşya taşımacılığından askılı tekstil nakliyesine, evden eve taşıma işlerinden ofis nakliyesine varana kadar tüm taşınma işlemlerinde hizmet sunan Bitlis Star Nakliyat, kaliteyi ucuza almanızı sağlayacaktır. %100 Garantili olarak uyguladığımız taşımacılık hizmetimizi tüm nakliye işlemlerinde uygulamaktayız.

Detaylar için bizimle iletişime geçiniz. 0532 433 76 29

Yalnızca ilimiz Bitlis ve çevresi ile sınırlı kalmayan Star Taşımacılık firmamız, Tüm Türkiye'ye nakliye ve asansörlü taşıma alanında hizmet sunmaktadır. Bitlis evden eve nakliyat