Kayseri Asansörlü Taşıma Firması

Bir çok taşıma şirketinin müşterilerine sunduğu hizmetlerden farklı olarak şirketimiz Kayseri Has Tuzcuoğlu Nakliyat, asansörlü taşıma alanında da sorunsuz ve güvenli olarak hizmet vermektedir. Rakiplerimizden farklı olarak daha uygun fiyatlara ve garantili olarak asansörlü taşıma hizmeti sunuyoruz. Nasıl mı? 1. kattan 15. kata kadar rahatlıkla ulaşabilen raylı sistem asansörlü taşıma aracımızla çok daha hızlı bir şekilde eşyalarınızı taşımaktayız. Bununla birlikte, evden eve nakliye, ofis taşımacılığı, askılı kıyafet nakliyesi, parça eşya taşımacılığı, depolama ve expertiz hizmetimiz de mevcuttur. Şehir içi ve şehirler arası uyguladığımız tüm asansörlü taşımacılık işlerimiz için garanti veriyoruz. Kayseri asansörlü nakliyat ihtiyacı olup da firmamızdan teklif isteyen müşterilerimiz için ücretsiz olarak expertiz hizmeti yapıyoruz ve en uygun fiyat, en iyi paketleme ve araç servisimizi gönderiyoruz. Lütfen taşınmadan önce bizi arayarak bizden fiyat talebinde bulunmayı unutmayınız.

Ayrıntılı bilgi ve sormak istedikleriniz için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

web adresimiz: www.kayseriasansorlutasimacilik.com

facebook sayfamızı ziyaret edin. twitter sayfamızı ziyaret edin.
Müşteri Hizmetleri
  • Cep +90 532 433 76 29
  • Mail. bilgi@bitlisstarnakliyat.com

Bir aile şirketi olan Bitlis Star Nakliyat, yıllar süren bilgi birikimi ve tecrübesi ile Mersin'den sonra Bitlis'te de hizmetinze girmiştir. Doğu bölgelerimizde evden eve nakliye alanında büyük bir eksikliğin olması, özellikle Bitlis ve diğer doğu illerimizden taşınan müşterilerimizin bu konudan çok şikayetçi olmaları üzerine Star Taşımacılık şirketi olarak Bitlis evden eve nakliyat ve tüm ilçelerimize her türlü taşımacılık konusunda destek olmaya geldik. Parça eşya taşımacılığından askılı tekstil nakliyesine, evden eve taşıma işlerinden ofis nakliyesine varana kadar tüm taşınma işlemlerinde hizmet sunan Bitlis Star Nakliyat, kaliteyi ucuza almanızı sağlayacaktır. %100 Garantili olarak uyguladığımız taşımacılık hizmetimizi tüm nakliye işlemlerinde uygulamaktayız.

Detaylar için bizimle iletişime geçiniz. 0532 433 76 29

Yalnızca ilimiz Bitlis ve çevresi ile sınırlı kalmayan Star Taşımacılık firmamız, Tüm Türkiye'ye nakliye ve asansörlü taşıma alanında hizmet sunmaktadır. Bitlis evden eve nakliyat