Expertiz Hizmetleri

Expertiz, daha çok emlak alım satım işlerinde kullanılıyor olsa da mana anlamı, uzman tarafından alımı / satımı yapılacak olan bir ürünün ya da malın değerinin ne olduğunun belirlenmesi çalışmasıdır. Nakliye hizmetinde expertiz ise, eşyalarınızın kontrol edilmesi ve yükünüzün durumuna göre paketleme, sigorta, garanti, teknik ekip ve araç kullanılması için yapılan bir değerlendirmedir.

Önemli hizmetlerimizden biri olan expertiz sayesinde, müşterilerimiz ile taşınma öncesi ya da taşınma esnasında karşılaşabileceğimiz sorunları minimum seviyeye çekmekteyiz. Müşterilerimizin genel olarak sorun yaşayabileceği konuları expertiz sayesinde belirleyerek taşınma gününde bu problemleri ortadan kaldırıyoruz.  Kısacası, eşyaların özelliğine göre paketleme sistemi, eşyaların alabileceği kapasitede nakliye aracı tahsis edilmesi, yükün kapasitesine göre eleman temini gibi uygulamaları eksiksiz olarak yerine getirdiğimiz takdirde müşterimiz de bu hizmetten eksiksiz olarak faydalanmakta ve memnun kalmaktadır.

Expertiz hizmetini yalnızca şehir içi taşımacılık işlerinde uygulayabilmeteyiz. Detaylı bilgi, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

facebook sayfamızı ziyaret edin. twitter sayfamızı ziyaret edin.
Müşteri Hizmetleri
  • Cep +90 532 433 76 29
  • Mail. bilgi@bitlisstarnakliyat.com

Bir aile şirketi olan Bitlis Star Nakliyat, yıllar süren bilgi birikimi ve tecrübesi ile Mersin'den sonra Bitlis'te de hizmetinze girmiştir. Doğu bölgelerimizde evden eve nakliye alanında büyük bir eksikliğin olması, özellikle Bitlis ve diğer doğu illerimizden taşınan müşterilerimizin bu konudan çok şikayetçi olmaları üzerine Star Taşımacılık şirketi olarak Bitlis evden eve nakliyat ve tüm ilçelerimize her türlü taşımacılık konusunda destek olmaya geldik. Parça eşya taşımacılığından askılı tekstil nakliyesine, evden eve taşıma işlerinden ofis nakliyesine varana kadar tüm taşınma işlemlerinde hizmet sunan Bitlis Star Nakliyat, kaliteyi ucuza almanızı sağlayacaktır. %100 Garantili olarak uyguladığımız taşımacılık hizmetimizi tüm nakliye işlemlerinde uygulamaktayız.

Detaylar için bizimle iletişime geçiniz. 0532 433 76 29

Yalnızca ilimiz Bitlis ve çevresi ile sınırlı kalmayan Star Taşımacılık firmamız, Tüm Türkiye'ye nakliye ve asansörlü taşıma alanında hizmet sunmaktadır. Bitlis evden eve nakliyat